Pokoje

Pokoje

V moderně zrekonstruované budově se nachází 222 jednolůžkových a 32
dvoulůžkových světlých, nadstandardně vybavených pokojů a 8 apartmánů, které poskytují maximální komfort soukromí. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, lednicí, postelí s pohodlnou matrací (120 cm), polštářem, peřinou a povlečením, pracovním stolem, židlí, skříní a zrcadlem. Do pokojů je zaveden vysokorychlostní internet pro pohodlnou práci i zábavu. Součástí každého patra je moderně vybavená společná kuchyň, společenský koutek a možnost rozšíření pokojů o další místnost s balkónem.

K dispozici a pro zvýšení komfortu studentů slouží samoobslužná prádelna, kolárna, venkovní parking, zasedací místnost, recepce a služby STUDIO REZIDENCE, které nabízí dámské a pánské kadeřnictví, ZDRAVOTNÍ ZAŘÍZENÍ DC REZIDENCE (NZZ) které nabízí fyzioterapii, rekondiční a rehabilitační služby, masáže.

Disponujeme oploceným parkovištěm s ostrahou o kapacitě 65 parkovacích míst. Nutno uvést, že jsme pamatovali i na ubytování hendikepovaných osob.

V objektu lze využít privátní ortopedickou ordinaci, bankomat KB, automaty na různé druhy občerstvení, ale také například hlídání dětí.

DC REZIDENCE je součástí sportovně-relaxačního a gastronomického komplexu Domyno (restaurace s terasou, jídelna, burger bar, tenisové kurty, beach volejbal, halové sporty, fit centrum, atd.).