O nás

O nás

V městské části Lhotka na Praze 4 a v blízkosti Modřanské rokle byl v roce 2012 zahájen provoz moderního multifunkčního ubytovacího objektu „DC REZIDENCE“.

Návrh dispozičního uspořádání a vnitřního vybavení objektu vycházel ze zkušeností ubytování studentů nejen tuzemských, ale také zahraničních vysokých škol. Hlavní důraz je kladen na maximální dodržení soukromí studentů a zajištění jejich bezpečnosti. Převážnou část objektu tvoří jednolůžkové pokoje, které jsou doplněny několika dvoulůžkovými pokoji a apartmány.

Studenti mají na pokojích k dispozici vlastní sociální zařízení, moderní nábytek, lednici a samozřejmostí je vysokorychlostní Wi-Fi.

V objektu se rovněž nachází hotelová část a pamatovali jsme i na pokoje pro hosty nebo studenty s omezenými možnostmi pohybu.

Součástí každého patra je moderně vybavená společná kuchyň. K dispozici a pro zvýšení komfortu studentů slouží samoobslužná prádelna, kolárna, venkovní parking, recepce a služby STUDIO REZIDENCE, které nabízí dámské a pánské kadeřnictví,  ZDRAVOTNÍ ZAŘÍZENÍ DC REZIDENCE (NZZ), které nabízí fyzioterapii, rekondiční a rehabilitační služby, masáže.

 

Cílem společnosti je nadále poskytovat kvalitní služby a zvedat komfort ubytovacích kapacit tak, aby spokojenost našeho klienta jej pobízela k návratu!

DC REZIDENCE je součástí sportovně-relaxačního a gastronomického komplexu  (restaurace s terasou, jídelna, burger bar, tenisové kurty, beach volejbal, halové sporty, fit centrum, atd.).

Objekt DC REZIDENCE se nachází na jižním okraji Prahy a nedaleká příroda vybízí k pěším a cyklistickým výletům a in-line bruslení, stejně jako k  relaxačním procházkám (Modřanská rokle, Kunratický les, přírodní letiště Točná, okolí řeky Vltavy apod.).

Ve všech směrech od objektu je možné nalézt i nějakou kulturní zajímavost. Ve vzdálenosti asi jednoho kilometru se nachází nákupní centrum Novodvorská Plaza, banky a služby, pěšky je dostupná řada dalších obchodů a pošta. V případě potřeby je nablízku také Thomayerova nemocnice.

U objektu se nachází autobusová zastávka s přímým napojením na metro trasy B stanice Smíchovské nádraží a trasy C stanice Kačerov.

Plánovaná realizace trasy metra D a jeho stanice Nové dvory (cca 200 m od objektu) nás významně přiblíží k centru Prahy, event. jeho dalším částem.