Okolí

Okolí

Objekt DC REZIDENCE se nachází na jižním okraji Prahy a nedaleká příroda vybízí k pěším a cyklistickým výletům a in-line bruslení, stejně jako k relaxačním procházkám (Modřanská rokle, Kunratický les, přírodní letiště Točná, okolí řeky Vltavy apod.). Ve všech směrech od objektu je možné nalézt i nějakou kulturní zajímavost.

Ve vzdálenosti asi jednoho kilometru se nachází nákupní centrum Novodvorská Plaza, banky a služby, pěšky je dostupná řada dalších obchodů a pošta. V případě potřeby je nablízku také Thomayerova nemocnice.

Thomayerova nemocnice

Thomayerova nemocnice patří mezi největší zdravotnická zařízení v České republice.

Thomayerova nemocnice je moderně se rozvíjející klinické centrum, kde se poskytuje specializovaná medicína na velmi vysoké úrovni a které současně poskytuje zázemí odborníkům z mnoha lékařských oborů.

 

Obchodní centrum


V obchodním centru zdarma zaparkujete a v klidu nakoupíte. Nabízí více než 80 obchodů a služeb: módní značky, čistírnu, úpravu oděvů, realitní a cestovní kanceláře, mobilní operátory, hypermarket Tesco, módu a doplňky, sport a volný čas, zdraví, počítače a elektronika, restaurace.
Otevřeno od 9:00 – 21:00hod. pondělí – neděle.