AFFINAGE day

Dne 15.2.2017 (středa) 9:30 – 17:00 hod. proběhlo první školení v ČR se školitelkami ze Slovenska v DC REZIDENCE a STUDIO REZIDENCE na přípravky AFFINAGE SK/CZ.

V rámci školení byla, kromě již známých produktů, předvedená řada novinek např.: Vitaplex, gelový bezamoniakový melír ICE Platinum 8 hloubek tónu, zbrusu nové stylingové přípravky řady MODE, pečující řada na revitalizaci oslabených „spících“ folikulů AGE Prevent a mnoho dalších novinek.

Z řad účastnic školení byly vybrané modelky a výsledek můžete posoudit na fotografiích…

Naše filozofie je jednoduchá: využití znalostí, inovací, kreativnosti a technologie, což vede k vytvoření špičkových produktů na trhu profesionální kosmetiky pro kadeřníky.

Dnes se Affinage prodává ve více než 50 zemích světa – v Evropě, Africe, Spojených státech, Jižní Americe a Asii. Značka Affinage se prodává po celém světě prostřednictvím International UK Ltd.
Distribuce se provádí prostřednictvím celosvětové sítě specializovaných velkoobchodů a distributorů.

V roce 2004 laboratoř pro výzkum a vývoj v Itálii vytvořila revoluční DATEM – nejnovější technologii v současném barvení vlasů.

Tým vedený doktorem Nicola Summer stále provádí výzkum – a to výzkum zaměřený na maximální zlepšení produktů Affinage, a to staví společnost do čela nejrychleji rostoucích firem ve světě kadeřnictví. Tyto aktivity jsou navrženy tak, aby bylo dosaženo velmi vysoké kvality a inovativnosti produktů, a je podporován komplexní vzdělávací systém.

Dnes se prodávají produkty Affinage a ASP ve více než 50 zemích, centrála a školící zařízení se nachází v Anglii, USA a Austrálii.